21. ročník festivalu OST-RA-VAR

8. 12. 2017 Ilona Horváthová

Festival se uskutečnil od středy 29. listopadu do neděle 3. prosince 2017. Akci tradičně pořádalo Národní divadlo moravskoslezské, Komorní scéna Aréna, Divadlo Petra Bezruče a Stará aréna. Festival je určen výhradně divadelním pedagogům, kritikům a teoretikům, kulturním redaktorům a praktickým divadelníkům, stejně jako studentům vysokých divadelních škol (praktických i teoretických).

Letošní OST-RA-VAR je již minulostí. Díky všem studentům, kteří nás reprezentovali, viděli pro změnu jiné než brněnské divadlo a přiučili se od jiných než domácích pedagogů, jak divadlo reflektovat. A především díky naší doktorandce Jiřce Hofmanové a magisterským studentkám Barbora Havlová a Barbora Kašparová za práci ve festivalovém zpravodaji!