Otevírací doba knihovny

Knihovna je pro studující do odvolání krizových opatření zavřená.

Knihovnice jsou však čtenářům k dispozici online přes mail (viz níže) a v případě akutních studijních potřeb je možné se na ně obrátit s prosbou o naskenování materiálů pro studijní účely. Naskenování materiálů je možné jen v odůvodněných případech, jako je dopisování bakalářské či magisterské práce či využití materiálu v rámci výuky.

Provozoní doba
pondělí: 12:00-16:00
úterý: 10:00-14:00
středa: 10:00-16:00
čtvrtek: 14:00-16:00
pátek: 10:00-14:00

Knihovnu je možné zpřístupnit po domluvě emailem i v jiný čas.
E-mail: knihovnakds@phil.muni.cz

O knihovně

Na Katedře divadelních studií je studentům k dispozici také katederní příruční knihovna. Funkce knihovníků v ní zastávají sami studenti katedry. Kromě široké škály knih a časopisů vztahujících se k tématu divadla nabízí knihovna studentům také možnost studia v jejích prostorách a možnost skenování a kopírování dokumentů.

Pro Knihovnu KDS platí Knihovní řád MU

Knihovní řád MU

Knihovna Katedry divadelní studií

Filozofická fakulta, MUNI

Gorkého 7, Brno, 602 00

e-mail: knihovnakds@phil.muni.cz

telefon: +420 549 495 367

Knihovníci

Bc. Tereza Turzíková

vedoucí knihovny

Bc. Eva Gabryšová

knihovnice

Klára Měcháčková

knihovnice

Načítám mapu…

Návrhy na nákup knih

Máte nějaký tip na knihu s teatrologickou tématikou? Chybí vám v naší či Ústřední knihovně nějaká publikace? Neváhejte nám napsat a my se pokusíme knihu či časopis obstarat.