CO.LABS | Nabídka práce na DPP

31. 5. 2022

Bez popisku

Chcete být součástí zóny nezávislého umění CO.LABS? Být v přímém kontaktu s tvůrci a diváky?

Hledáme novou kolegyni nebo kolegu na DPP nebo živnost na pozici slučující agendu hlavní pokladní + garderobiéra, garderobiérky a rekvizitáře, rekvizitářky.

CO VÁS ČEKÁ?

  • management a koordinace pokladních a uvaděčů, uvaděček na akce
  • práce s pokladním systémem GoOut a kontrola vstupenek
  • komunikace s umělci, herci a diváky
  • příprava kostýmů a rekvizit na představení, zájezdy
  • údržba kostýmů
  • nákup spotřebních rekvizit a potřebného materiálu (látky, šicí potřeby, make-up, vlásenky,…)

CO OČEKÁVÁME?

  • pečlivost a spolehlivost
  • příjemné vystupování a komunikativnost
  • časovou flexibilitu
  • zkušenosti jsou plus
  • znalost krejčovského řemesla je taky plus

CO NABÍZÍME?

  • přátelský, neformální a mladý pracovní kolektiv
  • kreativní prostředí nezávislé kultury od divadla přes hudbu až k výtvarnému umění
  • flexibilní pracovní dobu (práce hlavně ve večerních hodinách)
  • zdarma vstupy na kulturní akce CO.LABS zóny nezávislého umění
  • možnost kariérního růstu
  • základní mzda 110 Kč/h.
  • práci v objemu 30 h měsíčně
  • termín nástupu ihned

Zájemce prosíme o zaslání životopisu na klaudia.klembarova@colabs.cz.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info