CO.LABS | STÁŽ PRO STUDENTY NA ROK 2022 – OPEN CALL

28. 2. 2022

Zóna nezávislého umění CO.LABS vypisuje open call pro studenty vysokých škol – uměleckých i uměnovědných oborů (JAMU, AMU, VŠMU, Katedra divadelních studií MUNI, Katedra divadelních a filmových studií UP).

CO.LABS je tvůrčí nezávislá profesionální platforma, která se zaměřuje na podporu tvorby nezávislých tvůrců a tvůrkyň v oblasti performing arts a dalších uměleckých oblastí. Dramaturgie platformy CO.LABS je zaměřena na autorské projekty z oblasti fyzického divadla, nové činohry a hraničních divadelních forem. Podporuje tvůrce a tvůrkyně věnující se těmto oblastem, klade fokus na interdisciplinární tvorbu, angažovanost a progresivitu se zaměřením na politické a sociální tématické přesahy. Vedle vlastní dramaturgie slouží též jako platforma pro nezávislé subjekty i jednotlivce bez stálého prostoru k prezentaci jejich tvorby. CO.LABS podporuje studenty a studentky, čerstvé absolventy a absolventky i etablované umělce a umělkyně. CO.LABS hledá studentky a studenty se zájmem o současné performativní umění, kteří by se rádi zapojili do chodu nezávislé, kreativní a dynamické organizace.

CO.LABS vypisuje stáž pro tyto oblasti:

> lektorská činnost
> komunitní aktivity
> marketing
> projektová produkce

Pro přihlášení na pozici stážisty/stážistky zašlete své CV a stručný motivační dopis v rozsahu max. 1 normostrana.

Deadline přihlášek je 28. února 2022. S přihláškami a případnými dotazy se obracejte na produkční zóny CO.LABS Klaudii Klembarovou / e-mail: klaudia.klembarova@colabs.cz /.