Divadlo Archa | Mezinárodní letní škola divadla v sociálním kontextu 2022

30. 6. 2022

Divadlo Archa dlouhodobě podporuje tvůrce, kteří se prostřednictvím originálního divadelního jazyka vyjadřují k aktuální společenské situaci. Mezinárodní letní škola je platformou pro experiment a výzkum v oblasti současného divadla. Letní škola už šestým rokem otevírá zájemcům z celého světa možnost rozšířit a prohloubit svou stávající praxi.

Účastníci Letní školy mají k dispozici všechny prostory Divadla Archa včetně specifického technického vybavení. Letní škola je určena zájemcům starším 18 let, kteří jsou na cestě za osobitým uměleckým jazykem.
Pracovním jazykem školy je angličtina.

Letní škola je uzavřena veřejnou prezentací a debatou s vedoucími ateliérů, studenty a diváky.
Moderuje: Bob Palmer

Škola proběhne 22. srpna – 4. září 2022. Uzávěrka přihlášek je do 30. června 2022.

Více informací o škole zde