DR | Dramatická soutěž

31. 10. 2022

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ PŮVODNÍ DIVADELNÍ HRU URČENOU PRO DĚTI A MLÁDEŽ

První ročník soutěže původních dramatických textů v českém jazyce hledá své vítěze.

Na autorku či autora vítězného textu čeká 30 000 Kč a šance vidět svou hru na jevišti.

Divadlo Radost tuto soutěž vyhlásilo s cílem rozpohybovat v českém tvůrčím prostředí vznik původních dramatických textů určených pro děti a mládež.

Soutěž není věkově omezena a může se jí zúčastnit každý, kdo splní soutěžní podmínky.

Uzávěrka prvního ročníku soutěže je 15. března 2023.

Vítězný text získá Cenu poroty, která je honorována částkou 30 000,- Kč. Udělena bude rovněž Cena diváků za nejlepší inscenované scénické čtení jednoho z finálních soutěžních textů. Vyhlášení vítězů, stejně jako uvedení finálních textů v podobě inscenovaného scénického čtení, proběhne na 2. ročníku Festivalu Radosti na podzim 2023.

Veškeré informace o soutěži, stejně jako přihlášku najdou zájemci zde.

(text: Divadlo Radost)