KDS | Open day MUNI

22. 9. 2023

23. září proběhne na FF MU Open day, na němž se budoucím uchazečům a uchazečkám o studium představí nejen možnosti studia na fakultě, ale i její jednotlivé katedry. A ta naše samozřejmě nesmí chybět! Ve třech modulech (9.00–⁠11.00, 11.45–⁠13.45 a 14.30–⁠16.30) naše studentky přiblíží, jak to na naši katedře chodí, co to obnáší býti teatrologem*žkou, kde po studiu najít uplatnění, ale také představí nejrůznější aktivity a zajímavosti, které vás během případného studia budou čekat. Na všechny se velice těšíme a uvidíme se již tuto sobotu v učebně B2.52 (Arna Nováka 1). Více informací lze najít i na webu Filozofické fakulty MU.
Na viděnou v sobotu na „béčku“!