Konkurz na obsazení míst knihovníků KDS FF MU

27. 2. 2019

Vzhledem k ukončení dosavadního personálního obsazení katederní knihovny vyhlašujeme konkurz na obsazení těchto míst studenty KDS. Zájemci o práci v knihovně se mohou hlásit osobně nebo emailem tajemnici katedry Jitce Kapinusové, kapinusova@phil.muni.cz do 10. 3. 2019.  Součástí přihlášky do konkurzu je odevzdání/zaslání motivačního dopisu. Konkurz proběhne v pátek 15. 3. 2019 v 10 hodin.

Práce v knihovně je odměňována stipendiem dle počtu odpracovaných hodin. Do konkurzu se mohou přihlásit studenti bakalářského, magisterského i doktorského programu. Preferováni budou zájemci, kteří budou moct tuto činnost vykonávat více semestrů, aby se udržela kontinuita a kvalita služeb knihovny, a studenti se zkušeností či praxí v knihovnách.

Předpokládaný nástup po vzájemné dohodě v druhé polovině března 2019.