Pozvánka na Mezinárodní festival Divadlo

14. 8. 2018

Mezinárodní festival Divadlo

V Plzni od 12. do 16. září 2018.

Organizátoři festivalu zvou studenty Katedry divadelních studií na 26. ročník Mezinárodního festivalu Divadlo, jehož hlavní program se uskuteční v Plzni od 12. do 16. září 2018.

Festival se stal za dobu své existence prestižní divadelní přehlídkou, která každoročně prezentuje oceňované a inspirativní inscenace nejen ze zemí střední Evropy. I v letošním roce seznámí domácí a zahraniční publikum s pozoruhodnými trendy evropského divadla a uvede to nejlepší ze soudobé české divadelní tvorby.

V případě, že budou mít studenti zájem festival navštívit, mohou se zaregistrovat do 5. září na adrese www.festivaldivadlo.cz/registrace5, kde najdou také další informace. Upozorňujeme, že počet studentských akreditací je omezen. Upřednostněny budou dříve provedené registrace.