SETKÁNÍ/ENCOUNTER hledá nové redaktory a redaktorky

Mezinárodní festival divadelních škol SETKÁNÍ/ENCOUNTER hledá pro 34. ročník nové redaktory a redaktorky pro recenzní blog a časopis Meeting Point.

27. 2. 2024

Festival pořádaný studenty a studentkami Ateliéru divadelní produkce a jevištní technologie Janáčkovy akademie múzických umění, se bude konat v termínu 16.-20. 4. 2024V Brně se tak rozpoutá bouře, jež je tématem letošního ročníku, a potkáme se zde s divadelníky z celého světa.

Vybraní členové redakce budou v průběhu festivalového týdne navštěvovat divadelní představení a následně k nim zpracovávat recenze v zázemí redakce, která bude v budově Divadelní fakulty JAMU. Součástí redakce bude také supervizor, který bude mít na starosti schvalování článků a jazykovou korekturu.
Prosíme o vyplnění formuláře do 10. 3. 2024. Vaše odpovědi budou zpracovány a vyhodnoceny do 20. 3. 2024.
Během festivalového týdne bude vybraným uchazečům zajištěno ubytování, vstupy na hlavní program festivalu a off programová představení. Dále obdrží off pásku na party v rámci off programu.
S veškerými dotazy se můžete obracet na Lucii Závadovou, která má letošní Meeting Point na starosti. V případě potřeby ji kontaktuje na emailové adrese: media@encounter.cz.