Teritoria umění 2018

• pořádá Akademie múzických umění v Praze
  • Malostranské náměstí 13, Praha 1
  • 23. května 2018

Zájemci o přednesení příspěvku mohou zasílat abstrakty připravené k anonymnímu recenzování (bez uvedení jména a školy či katedry v textu) v rozsahu 200–400 slov do 18. 3. 2018 na email teritoria@amu.cz. O přijetí příspěvku budete vyrozuměni do 1. 4. 2018.

Na konferenci můžete přihlašovat své příspěvky z oblasti artistic research a dále takové, které výrazným způsobem tematizují metodologii výzkumu v oblasti performativního a vizuálního umění.  Každému příspěvku je vyhrazeno 20 minut, následovat bude 20 minut společné diskuze. Z konferenčních příspěvků bude sestaven recenzovaný sborník. Další případné dotazy lze směřovat na email teritoria@amu.cz.