HaDivadlo: Možnosti spolupráce

  • 21. února 2024
    16:00
  • Učebna G01 (Gorkého 7)
HaDivadlo, brněnská scéna progresivní dramaturgie, se dlouhodobě snaží o prohlubování divadelních zážitků pomocí doprovodných a vzdělávacích programů. Pro zájemce a zájemkyně z řad studujících divadelní vědy a dalších příbuzných oborů připravuje setkání, kde představí možnosti, jak se do jeho širokého záběru aktivit zapojit.

Setkání je pro všechny, co touží nahlédnout do provozu souborového a repertoárového divadla. Dozvědět se můžete, jak se stát součástí lektorského týmu a podílet se na organizaci divadelních workshopů a přípravě doprovodných materiálů. HaDivadlo dále nabízí možnosti spolupráce na své badatelské a archivnické činnosti, vítá i ty, kteří si chtějí na jeho repertoáru trénovat divadelní kritiku. Zapojit se je možné i do aktivit Klubu mladých diváků Brno zaměřených na mladé dospělé. Dále se můžete dozvědět, jak se dá v HaDivadle získat brigáda na pokladně či místo uvaděče/uvaděčky. Neváhejte a přijďte se seznámit!

Součástí setkání bude prezentace možností, jak se podílet na tvorbě Wikipedických příspěvků (nejen) o HaDivadle!

Setkání s týmem HaDivadla pro studující a případné další zájemce se uskuteční ve středu 21. února od 16.00 v učebně G01 (Gorkého 7).
Bez popisku
Bez popisku

Sdílení události

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info