Orientační týden 2025/26
Zkouškové teprve skončilo a my už pro Vás připravujeme setkání v zářijovém orientačním týdnu.
Jsi absolventem nebo studentem divadelního oboru? Máš praktické zkušenosti s režií nebo dramaturgií, nebo je chceš získat? Jsi zodpovědný a samostatný? Nebojíš se komunikovat a organizovat? Máš smysl pro humor? Chceš se v termínu říjen–listopad 2022 coby asistent/ka režie podílet na tvorbě inscenace Sen čarovné noci režiséra Michala Háby?
Napiš krátký motivační e-mail a pošli jej se svým životopisem do 23. 9. na adresu dramaturg@bezruci.cz. Výběrové řízení je dvoukolové.
Těšíme se na Tebe! Bezruči
Zkouškové teprve skončilo a my už pro Vás připravujeme setkání v zářijovém orientačním týdnu.
CEDIT zve k účasti na laboratoři CED_Observer, tentokrát v přímém spojení s právě probíhajícím uměleckým výzkumem infrastruktur performativní umělkyně Kataríny Markové. V aktuálním projektu se zabývá fenoménem nedokončené cesty, tzv. Hitlerovy dálnice.