FloraLab na Divadelní Floře Olomouc 2024

Program FloraLab je edukativní a networkingovou platformou pro začínající umělce, uměnovědce, slouží ke společnému sdílení divadelních zážitků a informací.

19. 2. 2024

Jménem mezinárodního multižánrového festivalu Divadelní Flora bychom Vás chtěli přizvat k účasti na programu pro umělecké a uměnovědné vysokoškolské studenty s názvem FloraLab. 27. ročník festivalu se letos uskuteční v termínu od 9. do 20. května a bude dramaturgicky zastřešen mottem Volnost. Nabídne více než dvě desítky inscenací doprovázených besedami a workshopy s tvůrci a dramaturgickými úvody, proběhne několik koncertů a příjemných večerů strávených ve festivalovém šapitó.

Oficiálně začíná až 10. května, konkrétně nabízíme 3 turnusy:
- první polovina festivalu (10.-15. 5. 2024) za 2500 Kč
- druhá polovina festivalu (16.-21. 5. 2024) za 2500 Kč
- celý festival (10.-21. 5. 2024) za 3500 Kč

Cena zahrnuje vždy ubytování v Olomouci, vstupenky na všechny inscenace a koncerty, které se uskuteční ve Vámi předem zvolenou dobu. Navíc je pro studenty připraven doprovodný program ve formě besed s tvůrci, dramaturgických úvodů, seminářů se zahraničními hosty a workshopů.
V případě zájmu vyplňte online přihlášku na tomto odkazu. Přihláška je závazná, jejím odesláním (s deadlinem 10. března 2024) se zavazujete k účasti na 27. Divadelní Floře – na inscenacích, besedách, seminářích a workshopech v termínu, který si předem zvolíte. Po uzavření příjmu přihlášek se Vám ozve produkční festivalu Pavlína Drnková a domluví s Vámi již konkrétní informace k pobytu.

CHCETE SE ÚČASTNIT PROGRAMU FLORALAB NA FESTIVALU DIVADELNÍ FLORA OLOMOUC? VYUŽIJTE ZVÝHODNĚNÉ NABÍDKY ORGANIZÁTORŮ FESTIVALU. POKUD SE AKTIVNĚ ZAPOJÍTE DO REDAKCE FESTIVALOVÉHO ZPRAVODAJE FLORY NEBO NAPÍŠETE DVĚ RECENZE PRO KATEDERNÍ ČASOPIS KRITH, PODPOŘÍ KATEDRA VÁŠ VÝJEZD TAKÉ FINANČNĚ. VYPLŇTE ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU A O SVÉM ÚMYSLU DEJTE E-MAILEM VĚDĚT I DR. IVĚ MIKULOVÉ.
Vzhledem k tomu, že festival se koná v semestru, doporučujeme účast pouze na jedné z polovin festivalu. Absenci v předmětech s povinnou účastí je potřeba domluvit individuálně s jednotlivými vyučujícími.

Mezitím můžete sledovat festivalové novinky na webových stránkách či na sociálních sítích – na instagramu, na facebooku.