KDS | Show must go on

30. 6. 2022

Na katedře divadelních studií na rozdíl od jiných kateder v současnoti neexistuje divadelní soubor. To považujeme za tristní, pročež jsme se rozhodli urychleně jej založit. Z tohoto důvodu proběhla dne 19.5. 2022 v čase 11:30-12:00 (tj. předposlední den zápočtového týdne letního semestru 2022) performance, která ustavuje náš nový soubor tak, jako první schůzka v klubovně/číslo Tamtamu ustavila/o klub Rychlých šípů a jako první valné hromady ustavují první právní formy mladých produkčních.

Naším cílem bylo oživit dvorek fakulty, nabídnout jejím studentům a zaměstnancům náš pohled na jeho možnosti a hrát o tématech, které s námi i s dvorem souvisí. Rezignujeme na příběh, jde nám o nápad.

Do příštího roku Vám přejeme nárůst naší aktivity v této oblasti (a v budoucnu ideálně i s dalšími fakultními divadelními spolky).

S láskou
Vaši