KDS | Využijte podpory účasti ve Flora.labu na Divadelní Floře 2023

31. 3. 2023

Zajímá vás festival Divadelní Flora konající se od 11. do 22. 5. 2023? Přihlaste se na program FloraLab určený studentům.

Můžete vybírat z 3 možnosti délky pobytu na festivalu:
- první polovina festivalu (od 11. do 16. 5. 2023) za 2000 Kč
- druhá polovina festivalu (od 16. do 23. 5. 2023) za 2000 Kč
- celý festival (od 11. do 23. 5. 2023) za 3500 Kč

Výše vyznačené ceny zahrnují vstupenky na všechna představení (v případě půli festivalu 10 titulů, celý festival pak nabízí 20 titulů), pohodlné ubytování ve dvoulůžkových/třílůžkových pokojích v centru města a speciální program určený přímo pro FloraLab (semináře i lektorské úvody). Svůj zájem vyjádřete vyplněním dotazníku.

KDS podpoří výjezd jednotlivých studentů do výše poloviny účastnického poplatku. Podmínkou získání podpory je napsání recenze pro katederní časopis Krith. Zájemci kontaktuje, prosím, dr. Ivu Mikulovou.

Délku účasti na festivalu přizpůsobte prosím svým studijním povinnostem (v případně absence v předmětech s povinnou docházkou je potřeba individuální domluva s pedagogy).