Konkurz na obsazení míst knihovníků KDS FF MUNI

30. 11. 2019

Vyhlašujeme konkurz na obsazení míst knihovníků katederní knihovny studenty KDS FF MUNI. Zájemci o práci v knihovně se mohou hlásit osobně nebo emailem sekretářce katedry Jitce Kapinusové (kapinusova@phil.muni.czdo 30. 11. 2019.  Součástí přihlášky do konkurzu je odevzdání/zaslání motivačního dopisu.

Práce v knihovně je odměňována stipendiem dle počtu odpracovaných hodin. Do konkurzu se mohou přihlásit studenti bakalářského, magisterského i doktorského programu. Preferováni budou zájemci, kteří budou moci tuto činnost vykonávat více semestrů, aby se udržela kontinuita a kvalita služeb knihovny, a studenti se zkušeností či praxí v knihovnách.

Předpokládaný nástup po vzájemné dohodě v prosinci 2019.