V. doktorandské sympozium Katedry divadelních studií

Katedra divadelních studií Filozofické fakulty Masarykovy univerzity pořádá již páté doktorandské mezioborové sympozium. Je určeno postgraduálním studentům, kteří se ve svých výzkumech zabývají dramatem, divadlem, performativitou či teatralitou. Pozvání patří také pedagogům, jejichž účast je předpokladem pro různorodou diskusi nad prezentovanými tématy.

Cílem sympozia je částečně zmapovat současné tendence v bádání mladých vědců v oblasti teatrologie v tom nejširším slova smyslu a iniciovat mezioborovou diskusi.


Příspěvky:

Délka příspěvku je stanovena na 20 minut.

Pro účast na sympoziu není povinné mít příspěvek; rozmanitost příspěvků je však žádoucí, aby byly splněny stanovené cíle sympozia.


Přihlášky:

K účasti na sympoziu se přihlašuje vyplněním formuláře Google, odkaz zde:   

Součástí přihlašovacího formuláře je i nahrání anotace příspěvku v rozsahu maximálně 300 znaků.

Přihlašovat se můžete do 15. 9. 2019


Registrační poplatek

za účast na sympoziu je 800 Kč a zahrnuje ubytování v Univerzitním centru v Telči s plnou penzí (večeře, snídaně, oběd), občerstvení během konference a konferenční materiály.

Poplatek prosím uhraďte elektronicky prostřednictvím Obchodního centra Masarykovy univerzity (odkaz na platební portál Vám bude zaslán e-mailem ihned po vyplnění přihlašovacího formuláře). Přihláška je platná ve chvíli zaplacení registračního poplatku.


Kontaktní osoby:

Mgr. Bc. Martin Langhans, Mgr. Bc. Amálie Bulandrová

doktorandske.sympozium.kds@gmail.com

Načítám mapu…

Sdílení události